پیام فرستادن
خانه

QINGDAO THUNDSEA MARINE TECHNOLOGY CO.,LTD نمایه شرکت

نمایه شرکت

سازماندهی مجدد در سال 2017 ،چینگدائو تونس دریایی شرکت فناوری ، آموزشی ویبولیتینیک تیم حرفه ای از انستیتوی CSIC XX آمده است.این مجموعه از ناوگان حمل و نقل هوایی و کشتی ناوبری و توسعه سیستم ناوبری ، تجهیزات ناوبری ارتباطات کشتی ، نقشه برداری دریایی ، مهندسی اقیانوس ، نقشه برداری از آبراه است.مانند معرفی ابزارهای دریایی و توسعه ، مشاوره فنی ، خدمات فنی ، ادغام سیستم در یک شرکت جامع فناوری پیشرفته.این شرکت از بدو تأسیس ، در بسیاری از پروژه های بزرگ با قدرت فنی خوب و شهرت خوبی در بازار ، به تجربه متقاعد کننده ای دست یافته و با بسیاری از شرکت های بین المللی چند ملیتی در این زمینه رابطه توسعه همکاری ایجاد کرده است.

این شرکت پشتیبانی و آموزش فنی کاملی و کارآمد را برای ابزارها و تجهیزات فروخته شده و تعمیر و نگهداری از طول عمر ارائه می دهد و در خاورمیانه (دبی) ، سنگاپور ، مالزی ، هند ، ویتنام ، پاکستان ، بنگلادش ، پاناما ، اوکراین ، کامرون تعاونی دارد ارائه دهنده خدمات نمایندگی که خدمات به موقع و کارآمد ای را در سراسر جهان ارائه می دهد.شرکت ما نماینده منطقه ای یا توزیع کننده شرکت است FURUNO ، JRC ، IXBLUE ، CLP ، AVIC Jerry ، Ditai و شرکت های دیگر.

شرکت ما مناسب ترین منطق ادغام سیستم ، طراحی و خدمات با نیروی فنی قوی و سیستم خدمات کامل پیش فروش و خدمات پس از فروش را به شما ارائه می دهد.
فلسفه تجارت: اول خدمات ، رضایت مشتری؛رهبری فناوری ، مردم محور.

 

صمیمانه خوشحال به بازدید از شرکت ما ، مشتاقانه از همکاری خوب و توسعه مشترک استقبال می کنیم.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

2017 ، یک تیم باتجربه با مهندس کاملاً صالح از انستیتوی CSIC ، که ژیروکامپس چین ، اتوپیلوت ، تولید کننده سرعت ورود به سیستم است ، THUNDSEA را سازماندهی کرد.

 

2017 ، Gyrocompass فیبر نوری تولید و اولین نصب توسط هیئت مدیره ThUNDSEA بود.

 

2018 ، THUNDSEA توسط CSTC به عنوان شركت خدماتي جهت انجام كارهاي ترميم ناوبري و ترميم ارتباطات براي كشتي هاي فروخته شده به پاكستان ، منصوب شد.الگری ، آفریقا ، بنگلادش و غیره

 

2019 ، فروش سالانه THUNDSEA به 25 میلیون RMB می رسد.

 

سال 2020 ، با CORONA جنگید و یک قرارداد بزرگ سیستم ایمپاژ حرارتی خنک شد.

QINGDAO THUNDSEA MARINE TECHNOLOGY CO.,LTD
1
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

عامل

وارد کننده

صادر کننده

مارک های : THUNDSEA

تعداد کارمندان : 100~120

فروش سالانه : 4,800,000-5,200,000

سال تاسیس : 2014

صادرات کامپیوتر : 50% - 60%